Дата и час: Съб Дек 04, 2021 16:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Привети от мен!
МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2009 14:32 
Аватар

Името ми е Лора, на 24 години съм и обичам животните повече от хората. :dy:

Искам само да кажа, че много ме радва факта, че в България има такъв сайт като този и с гордост се регистрирам в него.
От четири години не консумирам месо, а вече и от месец никакви животински продукти. Не мога да опиша какво щастие и радост това изпълва душата ми. Не мислех, че мога да откажа млякото, но ми отне един ден да кажа ''Не, стига толкова!'' Направих приятеля си вегетарианец преди година и половина, а преди около месец той стана веган и аз някакси с неосъзната настървена готовност станах и аз.
Надявам се повече хора да се осъзнаят и да разширят мирогледа си, да махнат капаците от очите си и да видят истинската реалност. Точно, защото сме същества с ум имаме привилегията да избираме... да избираме да не убиваме животни и да се грижим за околната среда. Изборът да правим добро ни прави истински хора.

Имай сърце! GO VEGAN!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2009 15:00 
Аватар

Ех че хубавооо, хубава, златна Лора!!!!!!
Едно напълно веганско общество вече не е мечта!
То е БЛИЗКА РЕАЛНОСТ!!! :heart: :heart: :heart:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2009 17:33 
Аватар

Лорче, you made my day!!! :hs:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2009 18:08 
Аватар

hlorinda написа:
Името ми е Лора, на 24 години съм и обичам животните повече от хората. :dy:

Искам само да кажа, че много ме радва факта, че в България има такъв сайт като този и с гордост се регистрирам в него.
От четири години не консумирам месо, а вече и от месец никакви животински продукти. Не мога да опиша какво щастие и радост това изпълва душата ми. Не мислех, че мога да откажа млякото, но ми отне един ден да кажа ''Не, стига толкова!'' Направих приятеля си вегетарианец преди година и половина, а преди около месец той стана веган и аз някакси с неосъзната настървена готовност станах и аз.
Надявам се повече хора да се осъзнаят и да разширят мирогледа си, да махнат капаците от очите си и да видят истинската реалност. Точно, защото сме същества с ум имаме привилегията да избираме... да избираме да не убиваме животни и да се грижим за околната среда. Изборът да правим добро ни прави истински хора.

Имай сърце! GO VEGAN!

Лора, твоят отзив може да е отзив на месеца! :good: Наистина е толкова сърдечен и толкова много ме зарадва и стопли. Радвам се, че се включваш към Ecovege и вдъхновяваш всеки с такива прекрасни мнения и послания.
Приятно ми е, аз съм Владо и се грижа най-вече за дизайна на сайта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2009 13:20 
Аватар

Ех, благодаря ви за топлото посрещане. :heart:
Прави ми впечатление, че във форумите за вегетарианци и вегани, хората по принцип са много мили, добри и приятелско настроени. Това, сигурно ни е в природата. :)
Поздрави от мен!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 15:47 

Здравейте,казвам се Виделина,вегетарианка съм от 14-годишна,сега съм на 31.Веган съм от близо година.Благодаря ви,че ви има!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 17:37 
Аватар

Виде написа:
Благодаря ви,че ви има!

:give_rose: Заедно сме силни, планини можем да повдигнем! - поне планините на невежеството!... :yes2: Welcome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :em:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 18:28 
Аватар

Виде написа:
Здравейте,казвам се Виделина,вегетарианка съм от 14-годишна,сега съм на 31.Веган съм от близо година.Благодаря ви,че ви има!

Добре дошла, Виделина!

Ти си пример за подражание от толкова малка да не ядеш месо! :em:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 23:54 
Аватар

Виде написа:

Добре дошла, Виде! Благодаря, че се включваш в нашите дискусии и че повече от десетилетие си доказателство за прекрасния избор на вегетарианството :thumbsupsmiley:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 15:35 

Още един път-благодаря ви много.С вас не се чувствам сама сред вълци образно казано!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа