Дата и час: Пет Дек 03, 2021 21:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 29, 2009 11:41 
Аватар

Девет лесни начина да откажеш найлоново пликче в магазин, без да те вземат за превъртял.

1. Ако си много оригинален: "А имате ли жълти на червени раета? Не? Еее, жалко... тогава не искам. Тия са грозни."

2. Ако си младо симпатично момиче с минижуп: "Не ползвам пликчета", поглеждайки към младия симпатичен младеж след теб на опашката.
3. Ако си дете: "Татко каза, че ако пак ми дадете пликче ще слезе и ще ви го нахлузи на главата."
4. Ако си симпатична баба: "Няма нужда, девойче, имам едно от лятото на 74-та, от гедерето. Обещала съм да го оставя на внучката."
5. Ако си в аптека: "Добър ден, може ли един аспирин?", "Да ви го сложа ли в пликче?", "Не благодаря, ще си го търкалям."

6. Ако си с очила: "Не, мерси, във вестника пише да ги отказваме."
7. Ако си звезда: "Не благодаря, по договор със спонсора нямам право да нося пликчета на други марки."
8. Ако не си нищо особено: "Не благодаря, ще си взема отвън, от някое дърво."
9. Ако не знаеш защо искаме от теб да не взимаш пликчета от магазина, а да си носиш от къщи: "Нямам право да ви казвам защо, но не мога да приема пликчето ... ъъъ ... Някой може ли да ми помогне да си занеса нещата до колата?". А като се прибереш в къщи прочети
http://gorichka.bg/index.php?p=20&id=17 и
http://gorichka.bg/index.php?p=20&id=30

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 09:14 
Аватар

Мерси за идеите, Поли. Това са забавни, градивни и конструктивни решения :clapping:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа