Дата и час: Пет Окт 22, 2021 15:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Помахване от мен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 29, 2009 15:08 
Аватар

Първо се записвам с обичайното "здрасти" в клуба на анонимните вегани и преминавам бързо към представянето ;Р
Казвам се Ксения и съм на 19 години, родом от Бургас, но сега уча графика във Велико Търново. Главното ми желание е всичко около мен, което значи и самата аз, защото се обграждам отвсякъде, да е изкуство. Затова дните ми са handmade и по възможност unicat. Така че.. ако на някой от вас се нуждае от нова торбичка на листа с пришити цветя и копчета, да не се срамува да каже :>>
От онези внимателни неща, които други са споменали в представянето си, се занимавам с йога (колкото и да не ми харесва тоя глагол) и от много скоро с аеробика (а това пък не съм сигурна защо го залепям тук).
Интересувам се по мъничко от психология, астрология и поезия, която не струва. И най-важното: всичко при мен е вятър :)
Друго.. Обожавам си шаловете, особено петъчния (той е зелен, а този за вторник е жълт и т.н.) Харесвам аромата на слънце, събирам разноцветни вехтории и приготвям най-неделните бисквитки на света :>>
Вас ви открих случайно, докато ровичках из интернет, и последва едно: "що пък не?"
Що пък не?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 29, 2009 20:48 
Аватар

Хехе, привет, Ксения, добре дошла! Хубаво е, че минаваш оттук! :en:
Толкова артистично представяне не съм срещала - много свежо ми дойде! :dy:
Желая ти много живописни шедьоври да създаваш всеки ден в и от живота си! :)
:cz:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 10:58 

Здравейте и от мен!Радвам се,че ви открих!Може би тази среща,ще ми даде късче щастие! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 13:43 
Аватар

Здравей, Blue Dolphin! Чудесно е, че се присъединяваш!! :heart:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 21:44 

Благодаря ви за посрещането! :heart: :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 22:32 

Аз хем успях да се скарам в една тема хем не пуснах официално представяне (Лоши обноски, лоши!).

Вегетарианец съм от 2005-та година, като от една година съм веган. Тогава започнах, вдъхновен от блога на Стив Павлина, чисто като опит да променя храненето си към нещо по-здравословно. Постепенно у мен се събуди състраданието към животните и вече ми е трудно да си представя да ги ям, дори и да не беше увреждащо за здравето.

Радвам се, че форумът е активен и имам възможност да общувам с хора, на по-високо от обичайното духовно ниво, които да ме дърпат нагоре :yahoo:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 22:38 

И аз като вас съм вегетарианка.Казвам се Силвия.На 28 години съм от Бургас.Обичам животните и се чувствам беззсилна,когато гледам как страдат,благодарение на нас хората.От доста време усещам тази еволюция в себе си,но така и не бях стигнала до решаване на тези дилеми които се водеха вътре в мене.За моя огромна радост обаче,в момента се чувствам свободна,заради това,че мога да бъда себе си!Смятам ,че тази промяна в нас започва от усещането ни ,за това как се чувстват околните,заобикалящият ни свят,който включва освен нас хората,но също така и животните,природата и т.н.Вегетарианка съм от 3 месеца,но имам чувството,че винаги съм била такава.Може би е било в душата ми.Сега се чувствам много добре и чувствам ,че правя нещо за тези невинни създания,които нямат вина за това което им се случва всекидневно.Обичайте се !!!!! :cz: :cz:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 01, 2009 02:51 
Аватар

Привет и от мен! Много се зарадвах, прочитайки трогателните ви представяния. Много, много добре дошли във форума! С прекрасни хора като вас сайта става все по-хубав и полезен. :thumbsupsmiley:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 01, 2009 16:17 
Аватар

:dy:
Отборът расте, силата ни също.
Като нежен пролетен зефир
да разтворим повече сърца,
и да разцъфнат клонките на Любовта!...
:heart:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа