Дата и час: Пет Окт 22, 2021 15:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 16, 2009 01:16 
Аватар

Хей,Здравейте и от мен. :dy:
Казвам се Гергана на 20г. от София.Вегетарианка съм от скоро някъде около 3-4 месеца,въпреки че обмислях отдавна идеята да стана вегетарианка,но някак си не знаех за какво става на въпрос,но се поинтересувах малко повече и се реших,все пак обичам много животните и искам да съм част от хората,които биха могли да им помогнат по някакъв начин :cz: .
Определено съм по-щастлива и весела,също така се чувствам и много по-добре от преди. :)
Занимавам се с актьорско майсторство и музика.Обичам да се разхождам,да рисувам,да пътувам,да научавам и откривам нови неща.Слушам всякаква музика,обичам да гледам анимационни филмчета :blush: също и комедии,научно популярни филми и т.н. :en: Друго какво да кажа за мен..малко съм срамежлива (blush) .Много позитивен,земен и весел човек съм,обичам да помагам с каквото и както мога,това ме прави щастлива. :dy: Радвам се,че имам възможност да се присъединя към вас. :kx:
Целувки и специални поздрави на всички :cz: :dy: :as:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 16, 2009 10:05 
Аватар

Здравей, Гери!
Прекрасно е, че се присъединяваш!! Радвам се да се запознаем! :cz:
Всичко най-светло, позитивно и радостно! :dy:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 16, 2009 14:05 
Аватар

Здравей и от мен, Гери,
много се радвам, че се включваш в дискусиите на нашия форум. Чувствай се като у дома си. Надявам се да научиш и да споделяш много полезни знания.
Много се радвам да чуя, че откакто си вегетарианка животът ти е по-радостен и се чувстваш много по-добре от преди. :thumbsupsmiley:
Ако имаш нещо неясно за ползване на форума и сайта или трудности, винаги може да разчиташ на мен.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа