Дата и час: Пет Окт 22, 2021 13:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2009 17:24 
Аватар

Привет и от мен, Манол. На 21 съм и още от ученическите си години усещах, че трябва (думата не е много точна, по-скоро вътрешно убеждение) да променя още нещо в личността си- като тук слагам и всички навици и стил на живот. Преди около година реших, че е време да се поинтересувам от въпроса с вегетарианството. И тогава започнах да откривам различни "улики" , които все ме водеха и водеха към този избор. Учителката ми по пиано от музикалното беше вегетарианка и аз изпитвах голям респект към нея и заради това. След това се запознах с учението на Учителя Петър Дънов и открих един нов за себе си свят на хармония и добро. Постепенно узрявайки, защото това си е узряване, разбрах ,че няма нищо по-прекрасно от това да си вегетарианец! Тук правя дълбок поклон пред всички вегани като давам обещание на себе си и на всички съмишленици, че скоро и аз ще съм веган. Онзи смисъл за етика към всички животни и техните продукти, неприсъщ за месоядците, не ми е чужд. Той съм аз. Всяка една статия, пост или веге рецепта, на които попадна ми показват верния път!
Този сайт бе най-верният ми приятел по пътя ми! Толкова точни теми поставя, за повечето от които няма информация по ежедневните медии. Благодаря на всички!

Усмихвайте се! :thumbsupsmiley:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2009 21:29 
Аватар

Лелеее, какво зряло същество си вече, Маноле! На 21! :clapping: :heart:

Ами добре дошъл в "отбора", тук е весело и леко! :dy:

С верни приятели, по верния път - какви ли още прекрасни открития те очакват!?! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2009 22:47 
Аватар

Добре дошъл и от мен, Маноле! :dy:

С думи не мога да ти опиша колко радост внесе в живота ми твоят коментар!! Бъди все така благословен, мъдър и позитивен! :cz:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2009 23:54 
Аватар

Надявам се това, че целта ни да сме добри хора, е най-голямата реклама-пропаганда пред света :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа