Дата и час: Чет Дек 02, 2021 09:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 19:02 

Да се върна на старата си тема: като цяло % на обувките от изкуствена кожа се увеличава непрекъснато с всяка следваща година. Преди се намираха обувки от изкуствена кожа, сега е обратното - те са преобладаващи, сред тях се намират и такива от естествена. Прави ми впечатление обаче, че нискокочествените и евтини обувки не са добър избор, вмирисват се, късат се бързо и дават и други дефекти. Днес говорих с един търговец на обувки и той ми препоръча две фирми, с обувките на които няма почти никакви проблеми, и при тях преобладават от изкуствена кожа, но минават тестове за качество. Когато проверя лично тази информация, ще споделя. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2009 15:38 

Е, хайде де :D ! Побързай, моля те :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2009 21:28 
Аватар

Наистина не е трудно да се намерят обувки и чанти от изкуствена кожа, така че извинение няма
Преди няколко дни се запознах с едно момиче веган, поръчва си обувки от http://www.vegetarian-shoes.co.uk/
обувките са много готини, кожата е като истинска и тя е много доволна, каза, че са много качествени. А и на етикета пише Vegetarian shoes :P много яка работа
Тези дни ще поръчам и ще пиша
Също така аз имах проблем с намирането на високопланински обувки (в резултат на което дълго време бродих с кецове из планините :ak: ), но приятел ми каза за http://www.garmont.com/eng/outdoor/prod ... &catid=125 много красиви модели изцяло предназначени за вегани и може да се поръчат по интернет :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 20:18 

Пак от мен - пускам отново линка към адрес за поръчки в бг - изпробван и не са мошеници
http://edepot-bg.com/forums/viewtopic.php?t=554
Приятно пазаруване!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2009 01:36 

Двете фирми за обувки, които ми бяха препоръчали, са Мегияс и Матстар. Значителна част от обувките им са от изкуствена кожа и по мнението на търговеца с обувки, са качествени, защото не му ги рекламират. Не съм проверила лично.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 24, 2009 13:56 
Аватар

Вече от съвсем личен опит мога да напиша, че БЪЛГАРСКИТЕ обувки от изкуствена кожа са разкошни!!! Красиви, меки, без никаква остатъчна миризма!!! И на добри цени, разбира се!

:good: :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 28, 2009 12:45 
Аватар

Sweety написа:
Вече от съвсем личен опит мога да напиша, че БЪЛГАРСКИТЕ обувки от изкуствена кожа са разкошни!!! Красиви, меки, без никаква остатъчна миризма!!! И на добри цени, разбира се!

И къде ги намираш .... бъдете по-конкретни ... Не вярвам, че МатСтар стават за нещо , неудобни са още като ги пробва човек ... китайски обувки и то с абсурдна цена. От сайт обувки няма да си поръчам ... живеем в Европа всепак, в София трябва да има избор и на място. Ще се радвам наистина, ако намеря български обувки от еко кожа.
Мерси

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 28, 2009 13:07 
Аватар

Ами аз ги намирам в най-обикновени магазинчета, не в скъпи и луксозни. Даже последно в един подлез.
Веднъж ги открих случайно, и оттогава търся само български.
Няма значение коя е фирмата и в кой град е.
Просто попитай....
:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 28, 2009 13:15 
Аватар

Два пъти съм купувал удобни и уж здрави обувки от изкуствена кожа ... до 2 месеца и вече са за хвърляне. Трети път ми се стреля на посоки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 08, 2009 14:49 

току що се връщам от ндк-подлеза на фонтаните-базар "пасажа". Точно срещу входа откъм фонтаните, първото магазинче - дамски боти и ботуши от изкуствена кожа 18 и 20 лв. за качеството не знам. сега си купих едни, пък каквото излезе.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа