Дата и час: Пет Окт 22, 2021 15:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 16, 2009 11:45 

Според мен има неща ,които си заслужават да се поръчат-аз например съм набелязъл някои неща за другия месец-има продукти ,които са доста скъпи тук и евтини навън ,например конопено семе-цена тук 22-25 лв.килограм срещу 5-7 долара в сащ,същото т.е. двойно по-ниска цена е и за повечето ядки,семена и други .Разбира се обаче поръчката трябва да не е много малка,че има и транспортни разходи,ако някой си поръчва по този начин аз съм готов да се включа.Харесъл съм си нещо,което смятам че всеки уважаващ себе си вегетарианец трябва да има -домашна преса за студено пресоване-много полезен уред,представяте ли си винаги прясно олио-от тквени семки,орехи,шарлан,конопено,лешниково ,ленено-особено това че е и доста скъпо -литъра е ок.60-70 лв а ако сам си го изцедиш излиза 12-14-лв хем прясно ,хем евтин евтино :good: Ако има желаещи за пресичката можем да направим обща поръчка-цената за един уред е 100евро,за два е по-малко ,макс.намаление дават за 4 поръчани -излиза по 73 евро парчето. Ето къде се предлагат-всичко е описано подробно-[url][/url]www.piteba.com.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа