Дата и час: Сря Окт 27, 2021 00:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 10:43 
Аватар

За мен приключи търсенето :clapping:
Вчера си купих страхотни зимни обувки боти, водоустойчиви, с хубава подметка, която просто не се хлъзга - ходя нарочно по леда даже. Вярвам че са доста качествени, радват ме и мисля че не съм обувал толкова добри обувки. Иначе за цена : 42 лева са май , но по коледа били намалени на 37 . Марката е Cortina - Белгия, дизайнът бил италиански, а производството го преместили от Белгия в Китай. Използват технология C-TEXI и си имат метален бадж, на който пише C-TEXI. Това е някакво покритие , което изсмуква влагата навън и не я пропуска вътре. Мисля, че стават и за планина спокойно.

Магазина се намира вляво от пътеките на Младост - този който е 3 етажен, на първия етаж (имат общо 2 модела от изцяло изкуствена кожа).

Да добавя, че на повечето магазини наистина има обувки изкуствена кожа, но са дамски ... за мъжки трудно се намират и това си остава все още моето мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 23, 2009 12:14 
Аватар

И аз по ледовете си ходя с обувките за планина :good:
Купих ги преди около 4 години и си тичам с тях. Тоест- в магазините за спортни стоки (не говоря за анцузи и маратонки, а за спортна екипировка) голяма част от предлаганото е направено от изкуствени тъкани с различни пластове, именно като този, с който крачето диша, пък не пуска мокро ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа